KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188402
nr 1418 8402
H Surwehmer, porträtt. Signerad. Olja på duk, 28x22cm, yttermått inklusive ram: 46x40cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:41:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr